EGE ÜNİVERSİTESİ

Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı

TEMEL BİLİMLER BÖLÜMÜ LİSANS 1 SINIF LİSTELERİ VE DERS PROGRAMI

A GRUBU

B GRUBU

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

17180000006

YİĞİT DADAŞ

17180000012

MUHAMMED AYBERK DELİKÜÇÜK

17180000061

ATAKAN TURAÇ

17180000056

EMRE SARIBUĞDAY

17180000064

SALMAN ERGÜN

17180000060

İHSAN SEFA KARAÖMEROĞLU

17180000069

ERDENİZ SAFFET ŞENYURT

17180000070

BAŞAK KALYON

17180000079

SUDENAZ KILIÇ

17180000073

SÜLEYMAN YUNUS AŞICI

17180000083

FERAMİZ ÇAKICI

17180000086

EZGİ SU GÜL

17180000085

TURHAN KUT

17180000087

AHMET TALHA ACAR

17180000095

NURCAN KELEŞ

17180000088

ADEM AKSIN

17180000105

FERHAT SAVAŞ

17180000091

TUTKU GÖK

17180000108

MELEK ECEM KAYDAN

17180000097

HASAN UMUT KIRANLI

17180000109

FATİH KIZILBOĞA

17180000098

BATUHAN TÜRKYILMAZ

17180000111

ÖMER FARUK TEFÇİ

17180000099

ELİFE ASLANTÜRK

17180000122

İREM ERBEY

17180000107

MELTEM ERTAŞ

17180000124

CEYHUN SANDAL

17180000114

BERKEHAN ARIKAN

 

C GRUBU

D GRUBU

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

17180000059

KEREM ALTUNBAY

17180000042

AYKUT UÇAKÇI

17180000062

KAAN GÜVEN

17180000052

ERTAN ERYET

17180000066

HALİL ÖZDEMİR

17180000063

FURKAN ÇAKMAK

17180000067

BÜŞRANUR YÜKSEL

17180000065

AYFER RÜZGAR

17180000071

MELİSSA DURTAŞ

17180000072

GÖRKEM ÖZMEN

17180000076

MAZLUM MALTAŞ

17180000074

FURKAN AKOĞ

17180000078

ALİ ÇELİK

17180000084

KUTLUHAN GÖZÜTOK

17180000081

ALİ BARAN TURGUT

17180000089

MANOLYA GİRİŞKEN

17180000092

MEHMET AKGÜL

17180000090

MUHAMMED HİLMİ YILMAZ

17180000096

MÜNİRE KÜBRA İLEK

17180000101

FATMA KÖKEN

17180000100

EMRE DENİZ

17180000118

MUHAMMED OĞUZHAN ÇINAR

17180000104

BİRTAN ÖNDER

17180000121

DAMLA USLU

17180000106

MUSTAFA ÖĞÜNÜR

17180000125

ULAŞ ORAKÇI

17180000113

ÖZDE ÇÖKMEZ

 

 

 

Temel Bilimler Bölümü Lisans 1 sınıfı ders programını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

2017-2018 Temel Bilimler Bölümü Lisans 1 Ders Programı